מדפי מתכת 

 

ניהול אפקטיבי של מתחם אחסנה מתחיל בהתקנת מערכות מידוף בעלות מודולריות מקסימלית המאפשרת לצוות העובדים במקום לשנע ולהעתיק את מיקומם של המשטחים או הסחורות על פי צורך, ביעילות ובנוחות מירבית.

כיום ניתן לבחור מערכת בהתאמה אישית מבין מבחר מערכות מידוף העונות על צרכי התפעול במחסנים או במפעלים. מערכות מדפים מורכבות מחד אך פשוטות למדי מאידך, עשויות חומרי גלם איכותיים, ובנויות בצורה המאפשרת נשיאת משקל כבד על פי צורך.

 

מדפי ממתכת למחסנים בהתאמה אישית

 

המדפים הם לעיתים מדפי מתכת ולעיתים עשויים חומר אחר. הבחירה מתבצעת על ידי מהנדסי המפעל המתרגמים את הצרכים והמטרות של כל מערכת מידוף מודולרית המיוצרת ללקוח.

מדפי מתכת

במערכות אחסון קלות עד בינוניות למשל עושים שימוש במדפי מתכת המותקנים על קורות בגובה מותאם. מדפי המתכת מחוברים אליהם בעזרת קליפסים ייחודיים המאפשרים בעת הצורך פירוק וחיבור מהיר של המדפים.

מערכת שכזו מתאימה לא רק למחסנים או חללי אחסון גדולים אלא גם למשרדים, ארכיונים וכדומה הזקוקים למערכות מדפי מתכת או מדפים בכלל בעלות יכולת קלה יותר.

מדפים המונחים על גבי קורות תוך ניצול גובה החלל מאפשרים פריסה על פי מידות ואיפיוני המוצר. המדפים מיוצרים ע"פ הזמנה לכן ניתן לבחור ברוחב ובאורך של כל אחד מהמדפים וכן בגובה בו הם ימוקמו. לא אחת בוחרים לתמרן כל שורת מדפים בגבהים שונים בהתאם למוצר.

רוחב המעברים שבין שורות המדפים נקבע על פי גודל המלגזה או כלי אחר בו עושה המפעל או המחסן שימוש , הרוחב הנכון מאפשר לכלי להגיע אל כל מדף במהירות ובנוחות מקסימלית.

למעבר לקטלוג מחסנים אוטומטיים

ייצור תכנון והרכבת מערכות אחסון מודולריות

 

חברת METALLIC   מתמחה בתכנון, ייצור והרכבת מערכות אחסון מודולריות תוך שימוש במערכות מתקדמות לייצור מוצרי מתכת.

מערכות האחסנה הכבדה של החברה עומדות בכל התקנים האירופאים והישראלים כאחד והמפעל כולו עומד בתקן ISO 9001. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון מערכות מודולריות "הנתפרות" בהתאמה אישית     . TAYLOR MADE

לקבלת ייעוץ לגבי ייצור ותכנון מדפי מתכת למחסנים צרו קשר עם חברת מטאליק במספר:  03-6399057

 

 

 
 
NTT - מערכת ניהול תוכן | uplead-קידום אתרים כל הזכויות שמורות     |Betagroup - עיצוב אתרים | מאמרים